PoolSquad

Pool Technologie

PoolSquad – Pool Technologie

TUZ KLOR JENERATÖRÜ

BASIC – PRO – AMPERO – PRO LS

9-13-20-30-60 GR/SAAT

PREMIUM MODEL -YÜKSEK KALİTELİ DONANIM

PoolSquad Tuz Klor Jeneratörü – Pool Technologie

TUZ KLOR JENERATÖRÜ

Ürün Açıklaması

PoolSquad tuz klor jeneratörü, minimum 2.5 gr/litre tuz seviyesinin üzerinde çalışabilmektedir, su sıcaklığından bağımsız, sezon boyunca ayar değişikliğine gerek duyulmaksızın sabit bir klor üretimi sağlar.  Üretim, pH, tuz seviyesi, su sıcaklığı önerilen filtrasyon zamanı ve etkimlik geçmişinin, menü kılavuzunun 9 farklı dilde gösterilebildiği geniş bir ekrana sahiptir. Yetersiz tuz miktarı, yetersiz filtrasyon zamanı gibi alarm durumları gösterilir. Boost modu sayesinde yüksek klor üretimi; Low modu sayesinde düşük klor üretimi modunda çalıştırılabilir. Cihaz güvenlik amaçlı, yetersiz miktar su, yetersiz akış, düşük su sıcaklığı, yetersiz sirkülsyon zamanı, hücrede bozulma, düşük veya yüksek pH seviyesi gibi durumlara karşı emniyet düzeneği tesis edilmiştir. Otomatik kışa hazırlık ve açma, düzenli güncellemelerin geldiği yükseltilebilir bir cihazdır. Su sertliğinden kaynaklı olumsuzluklara karşı hücre içersinde plakaların temizliği otomatik olarak gerçekleşir. Havuz su hacmine ve anlık ölçülen değere ve ayarlanabilir sapta değerine göre pH regülasyonu sağlanır. pH elektrodu kolayca kalibre edilebilir. pH elektrodunun değişmesi gerektiği durumlarda, pH dozunu otomatik olarak geçmiş kayıt altına giren dozaj miktarlarına göre devam ettirebilir. pH elektrodu 3 yıl üretici garantilidir. e-Pool uygulaması üzerinden havuz parametrelerinin uzaktan kontrolü, pH ve klor sapta değerleri değiştirilebilir, su sıcaklığı, tuz seviyesi ve pH değerleri gözlemlenebilmektedir.

PoolSquad PRO, dezenfektan üretim kontrolünü, tuzlu su için özel olarak geliştirilmiş ORP elektrodu ile sağlamaktadır. ORP değeri mV cinsinden gösterilmektedir. ORP sapta değeri ayarlanabilmekte ve dijital ekranda gösterilmektedir. Yüksek dozda klor üretimini sınırlar. Yüksek kaliteli ORP elektrodu 1 yıl üretici garantilidir.   

PoolSquad AMPERO, dezenfektan üretim kontrolünü, tuzlu su için özel olarak geliştirilmiş Serbest Klor elektrodu ile sağlamaktadır. Serbest klor değeri PPM cinsinden gösterilmektedir.

PoolSquad PRO LS, dezenfektan üretim kontrolünü, tuzlu su için özel olarak geliştirilmiş ORP elektrodu ile sağlamaktadır. ORP değeri mV cinsinden gösterilmektedir. ORP sapta değeri ayarlanabilmekte ve dijital ekranda gösterilmektedir. Yüksek dozda klor üretimini sınırlar. Yüksek kaliteli ORP elektrodu 1 yıl üretici garantilidir. Minimum 1.5 gr/litre tuz seviyesinin üzerinde çalışabilmektedir.