Auto UV Titanium

Pahlen

Auto UV Titanium – Pahlen

UV Dezenfeksiyon Ünitesi

75 -130 W

UV temizliği ile havuzunuzun klor konsantrasyonu daha düşük bir seviyeye indirilebilir, klor sarfiyatını azaltır.

Auto-UV Titanium – Pahlen

UV DEZENFEKSİYON ÜNİTESİ

Ürün Açıklaması

AUTO-UV, yüzme havuzlarında ve masaj havuzlarında hijyenizasyon sistemini desteklemek amacı ile kullanılan, klor tüketimini %70 kadar düşürebilen bir ünitedir. Sonuç olarak göz kızarıklıklarına ve alerjilere neden olabilen bağlı klor miktarı azalacağından; kokusuz, daha konforlu bir havuz suyu elde edilir.

Ultra-viole lambası (254 nm dalga boyu) sayesinde bakteri, virüs ve yosun oluşumlarının önüne geçilir.

Cihazın tepesindeki mavi gösterge, ünitenin devrede olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Led ekran üzerinden çalışma saati gözlemlenir. Lamba ömrü 9000 saattir. 9000 saatin tamamlanmasına 1000 saat kaldığında Led yanıp sönmeye başlayacaktır, tamamlandığında cihaz kendini otomatik olarak kapatır. Lambanın değiştirilmesi son derece basit bir işlemdir.

Auto-UV titanyum malzemeden imal edildiğinden korozyona son derece dayanıklıdır. Tuz klorinatörün bulunduğu, masaj havuzlarında veya yüzme havuzlarında kullanımı uygundur.

Auto-UV, paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş duvar askı aparatları ile birlikte temin edilir.

Auto-UV’nin, özel amaçlı kullanılan yüzme havuzlarında Minimaster su kontrol ünitesi ile birlikte kullanılması önerilir. Auto-UV, minimaster ve ilaveten tuz klorinatörü özel amaçlı kullanılan yüzme havuzlarında suyun hijyenizasyonu için yeterlidir.